Přihlášení Registrace Obchod Hledání Jak nakupovat? Kontakt Podmínky  
 
 Login: 
 Heslo: 
Pondělí – pátek (pozor změna - jen od 6:00 do 14:00 hodin)
Příjem zakázek: 6:00 - 13:00 hodin
Vyřízení příkazu k expedici zboží: 6:00 - 13:00 hodinSdělení pro spotřebitele (tj. pro nepodnikající fyzické osoby):
provoz hutní e-prodejny se pro spotřebitele pozastavuje. Spotřebitelé tedy nemohou skrze hutní e-prodejnu provádět nákup zboží či závazné objednávky.
V této souvislosti dojde k smazání uživatelských účtů zákazníků z řad spotřebitelů.
Spotřebitelé budou moci používat webovou stránku hutní e-prodejny pouze jako katalog zboží. Dostupnost zboží můžete ověřit skrze telefon a e-mail hutní prodejny (telefonicky na číslech 595 687 248 nebo 595 682 195 v pracovní dny od 6:00 až 14:00 nebo skrze e-mail hutniprodejna.ostrava@libertysteelgroup.com). Nákup zboží lze provést pouze v kamenné hutní prodejně.
Spotřebitelem se rozumí každý člověk, který uzavírá smlouvu s podnikatelem nebo s ním jinak jedná, a to mimo rámec své případné podnikatelské činnosti nebo mimo rámec samostatného výkonu svého povolání.

Sdělení pro podnikatele (vč. podnikajících fyzických osob): provoz hutní e-prodejny je pro podnikatele zachován ve stávajícím rozsahu.

Víte, že…

… v rámci zvýšení Vaší i naší bezpečnosti při platbách za zboží na Hutní prodejně LO upřednostňujeme bezhotovostní formy úhrady?
Chtěli bychom všechny naše klienty touto cestou požádat, aby si budoucí platbu na Hutní prodejně alespoň zhruba předem vypočítali a této částce přizpůsobili denní limit na kartě.
To se týká zejména objednávek na vysokopecní koks pro maloodběratele, ale nejen. Děkujeme všem již nyní za pochopení a vstřícnost.

Team Hutní prodejny LO


Poslední aktualizace databáze : 2023-05-27 23:20:01

   


Vítejte v elektronickém katalogu s možností vystavení objednávky pro nákup hutního materiálu.

Je zde k nahlédnutí umístěn katalog výrobků společnosti Liberty Ostrava a.s. a také seznam aktuálně dostupného zboží z nabídky hutní prodejny.


   
 Nikdo není přihlášen  
E-mail: hutniprodejna.ostrava@libertysteelgroup.com