Přihlášení Registrace Rezervace Hledání Jak nakupovat? Kontakt Podmínky  
 
 Login: 
 Heslo: 


Dne 29.09.2023 je Hutní prodejna uzavřena

Pondělí – pátek (pozor změna - jen od 6:00 do 14:00 hodin)
Příjem zakázek: 6:00 - 13:00 hodin
Vyřízení příkazu k expedici zboží: 6:00 - 13:00 hodinSdělení pro spotřebitele (tj. pro nepodnikající fyzické osoby):
provoz Webového portálu hutní prodejny Liberty Ostrava se pro spotřebitele pozastavuje. Spotřebitelé tedy nemohou skrze portál provádět rezervaci zboží či závazné objednávky.
V této souvislosti dojde k smazání uživatelských účtů zákazníků z řad spotřebitelů.
Spotřebitelé budou moci používat webovou stránku portálu hutní prodejny pouze jako katalog zboží. Dostupnost zboží můžete ověřit skrze telefon a e-mail hutní prodejny (telefonicky na číslech 595 687 248 nebo 595 682 195 v pracovní dny od 6:00 až 14:00 nebo skrze e-mail hutniprodejna.ostrava@libertysteelgroup.com). Nákup zboží lze provést pouze v kamenné hutní prodejně.
Spotřebitelem se rozumí každý člověk, který uzavírá smlouvu s podnikatelem nebo s ním jinak jedná, a to mimo rámec své případné podnikatelské činnosti nebo mimo rámec samostatného výkonu svého povolání.

Sdělení pro podnikatele (vč. podnikajících fyzických osob): provoz Webového portálu hutní prodejny Liberty Ostrava je pro podnikatele zachován ve stávajícím rozsahu.Příprava na další topnou sezónu už začala.
Prodej koksu (typ ořech 2) pro malospotřebitele na Hutní prodejně LIBERTY Ostrava pouze do konce září 2023 za cenu 10.500,- Kč / t (cena vč. DPH a ekologické daně). Zájemci nechť se hlásí v pracovní dny mezi 6:00 – 14:00 ideálně 24 h před plánovaným odvozem telefonicky u paní Vémolové (kl. 595 686 585, mobil. č. 777 202 264).
Víte, že…

… v rámci zvýšení Vaší i naší bezpečnosti při platbách za zboží na Hutní prodejně LO jsme kompletně přešli na bezhotovostní formu úhrady?
Chtěli bychom všechny naše klienty touto cestou požádat, aby si budoucí platbu na Hutní prodejně alespoň zhruba předem vypočítali a této částce přizpůsobili denní limit na kartě. alespoň zhruba předem vypočítali a této částce přizpůsobili denní limit na kartě.
To se týká zejména objednávek na vysokopecní koks pro maloodběratele, ale nejen. Děkujeme za pochopení a vstřícnost.

Team Hutní prodejny LO


Poslední aktualizace databáze : 2023-09-28 15:20:01

   


Vítejte v elektronickém katalogu s možností vystavení objednávky pro nákup hutního materiálu.

Je zde k nahlédnutí umístěn katalog výrobků společnosti Liberty Ostrava a.s. a také seznam aktuálně dostupného zboží z nabídky hutní prodejny.


   
 Nikdo není přihlášen  
E-mail: hutniprodejna.ostrava@libertysteelgroup.com